आइपीएल हेर्न शाहरुखका छोरा आर्यन खान स्टेडियममा पुगे , आफ्नो टीम कोलकत्ता लाई स्टेडियम बाटै हौसला बढाए

इन्डियन प्रिमियर लिग आईपीएल २०२२ सुरु भएको छ । पहिलो खेल चेन्नई सुपर किंग्स र कोलकाता नाइट राइडर्सबीच भयो । शाहरुख खानको टिमले आईपीएल २०२२ बिजयी सुरुवात पनि गरेको छ । किङ खान आफ्नो टिमलाई सपोर्ट गर्न स्टेडियममा आउन नसकेपनि उनका छोरा आर्यन खान त्यहाँ उपस्थित देखिएका थिए ।

खेलका क्रममा उनका केही तस्बिर पनि बाहिर आएका छन्, जुन सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेका छन् ।आर्यन खान बलिउड उद्योगका सुपरस्टारका छोरा हुन् । आर्यनमा शाहरुखको झलक देखिन्छ भन्ने धेरै फ्यानहरुको विश्वास छ । एक समय थियो जब शाहरुख खान आफ्नो टीम केकेआरलाई समर्थन गर्न सधैं मैदानमा थिए।

तर, अहिले उनी आफ्नो काममा निकै व्यस्त छन् । त्यसैले आर्यन खानले उनको ठाउँमा आफ्नो टिमलाई हौसला दिएका छन् । आर्यन कालो टिसर्ट लगाएर मैदानमा आफ्नो टिमलाई चियर गर्दै देखिएका थिए । यस क्रममा उनी आफ्ना साथीसँग बढी कुराकानी गरेको देखियो । आर्यनको अनुहारमा मुस्कान प्रष्ट देख्न सकिन्थ्यो ।

शाहरुख खान बाहेक अभिनेत्री जुही चावला पनि केकेआर को सह(मालिक हुन्। उनी कहिलेकाहीँ खेल हेर्न मैदानमा पनि देखिने गर्छिन् । शाहरुखको केकेआर खेल चेन्नई सुपर किंग्ससँग थियो । खेलका क्रममा केकेआरको टोली चेन्नईको टोलीमाथि भारी देखिएको थियो तर कप्तानीबाट बाहिरिएका एमएस धोनीले बलियो ब्याटिङको बलमा अर्धशतक बनाए पनि जित दिलाउन सकेनन् । आर्यन खानको कुरा गर्दा उनी गत वर्ष लागुऔषध मुद्दामा पक्राउ परेका थिए ।

त्यसपछि उनले केही समय जेल पनि बिताए । हाल उनीहरु धरौटीमा रिहा भएका छन् । अर्कोतर्फ, शाहरुख खानको कुरा गर्दा, यो समय सुपरस्टारको करियरको हिसाबले निकै क्रूर छ । उनको फिल्म पठान सन् २०२३ जनवरीमा रिलिज हुनेछ । फ्यानहरु फिल्मको प्रतिक्षामा छन् । हालै शाहरुखले सामाजिक सञ्जालमा आफ्नो नयाँ तस्बिर सेयर गरेका छन् जसमा उनी एब्स फ्लन्ट गरेको देखिएका छन् ।