प्रेमिकासंग रिसाएर सुतेका प्रेमी बिहान उठ्दा प्रेमिकाको मृत्युको खबर सुनेपछि……

काठमाडौं :    बिहारमा आफ्नी प्रेमिकाले देहत्याग गरेको थाहा पाएपछि एक २६ वर्षीय इन्जिनियरिङका विद्यार्थीले सीतापुरास्थित आफ्नो होस्टेलको भवनबाट हा म फा ले र आफ्नो जीवनको अन्त्य गरेका छन्।

प्रहरीका अनुसार विवेक कुमार नाम गरेका विद्यार्थी पूर्णिमा कलेज अफ इन्जिनियरिङमा बीटेक फाइनल इयरका विद्यार्थी थिए । उनको प्रेमिकाले झु ण्डि ए र देहत्याग गरेको र यो कुरा थाहा पाउने बित्तिकै उनले होस्टेलको आठौं तलाबाट हा म फा’ले’को बताइएको छ । प्रहरीले अनुसन्धान थालेको छ । विद्यार्थीको शव पोष्टमार्टमका लागि अस्पतालको शवगृहमा राखिएको छ ।

विवेक बिहारको मुजफ्फरपुरका बासिन्दा थिए। उनका बुबा माछा पसल चलाउँछन्। कलेज नजिकैको निजी होस्टेलमा बस्ने गरेका थिए । बिहीबार तेस्रो चरणको अन्तर्वार्ता सकिएपछि उनी नोएडामा जागिर पुगिसकेका थिए ।

विवेकको रुममेट कुनालले परिवारका सदस्यहरूलाई फोन गरेर घटनाबारे जानकारी गराए। प्रारम्भिक रिपोर्टहरू अनुसार विवेकले बिहान ७:१५ बजे उनको मोबाइल फोनमा कल आयो। फोनमा कुरा गर्दै कोठाबाट निस्किए । त्यसपछि आठौं तलामा गएर भवनबाट हा’ ‘म फा’ले’र देहत्याग गरेको बताइएको छ ।

प्रारम्भिक रिपोर्ट अनुसार विवेक र एक अञ्जली रिलेशनशिपमा थिए। अञ्जली पनि बिहारकी थिइन् । अञ्जलीले बुधबार राति झु ‘ण्डि’ए’र देहत्याग गरेको बताइएको छ ।

मुजफ्फरपुर जिल्लाको काजी मोहम्मदपुर निवासी २३ वर्षीया अञ्जली जैसवाल मृतक विवेककी प्रेमिका थिइन् । अञ्जली र विवेक दुवैले ओरिएन्ट क्लबस्थित विद्यालयमा सँगै पढेका थिए ।

विवेक त्यसपछि इन्जिनियरिङ पढ्न जयपुर आए । त्यही क्रममा अञ्जली चार्टर्ड एकाउन्टेन्ट (सीए) को तयारीमा थिइन् । दुवैको अफेयरलाई लिएर परिवारका सदस्यले आ’पत्ति जनाएका थिए । पछिल्ला केही दिनदेखि यी दुईबीच निकै झ’ग’डा भएको थियो ।

बुधबार राति एक साथीले दुवैलाई कन्फरेन्स कलमा कुरा गराए । तीनैजना सम्मेलन कलमा थिए। यसैबीच विवेक र अञ्जलीबीच झ’ग’डा भयो । आ’क्रो’शि’त हुँदै विवेकले कल का’ट्यो । अञ्जलीले बारम्बार फोन ट्राई गरिरहेकी थिइन् । त्यसपछि उनले राति आफ्नो कोठामा झु’ण्डि’ए’र देहत्याग गरिन । बिहान प्रेमिकाको मृत्युको खबर आएपछि प्रेमी विवेकले पनि भवनबाट हा म फा’ले’र देहत्याग गरेका थिए ।